បន្ទាប់ពីបានបញ្ចប់ឆ្នាំ២០២៤ ជាមួយនឹងកម្មវិធីជប់លៀងប្រចាំឆ្នាំលក្ខណៈអន្ដរជាតិ ដែលបានស្វាគមន៍ដៃគូអាជីវកម្មជាច្រើនមកពីជុំវិញពិភពលោក ដើម្បីអបអរសាទរភាពជោគជ័យ និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការនានា ក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង បានបោះជំហានចូលក្នុងឆ្នាំ២០២៥ ជាមួយនឹងសមិទ្ធផលដ៏អស្ចារ្យមួយ។
នៅថ្ងៃទី២១ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ ក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង មានមោទកភាពយ៉ាងខ្លាំង ដោយបានទទួលពានរង្វាន់ «សហគ្រាសស្មោះត្រង់» ឬ «Honesty Enterprise» » ក្នុងកម្មវិធី The Asia Pacific International HONESTY – BOOK OF RECORD រៀបចំដោយគណៈកម្មាធិការម៉ាកយីហោកំពូលអាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិក នៅទីក្រុងគូឡាឡាំពួ ប្រទេសម៉ាឡេស៊ី។
ពានរង្វាន់នេះ គឺជាសក្ខីភាពនៃការប្តេជ្ញាចិត្តរបស់ក្រុមហ៊ុន សម្រាប់ការធ្វើប្រតិបត្តិអាជីវកម្មប្រកបដោយសុចរិតភាព និងតម្លាភាព ក្នុងនាមជាក្រុមហ៊ុនឈានមុខគេ ក្នុងការផ្ដល់ជូនសេវាកម្មហិរញ្ញវត្ថុដ៏ទូលំទូលាយបំផុតនៅកម្ពុជា។
លោក ជា សុធា ដែលជាអភិបាលនៃក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង បានបង្ហាញចំណាប់អារម្មណ៍ និងមោទកភាពក្នុងការទទួលបានពានរង្វាន់នេះ ដោយមានប្រសាសន៍ថា៖ «សម្រាប់ក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង ការទទួលបានពានរង្វាន់នេះមិនត្រឹមតែពង្រឹងកេរ្តិ៍ឈ្មោះល្អរបស់ក្រុមហ៊ុនប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងពង្រឹងទំនុកចិត្តដល់អតិថិជនរបស់យើង ដោយធានាថា ពួកគាត់ទទួលបានដៃគូសហការជាមួយអង្គភាពដែលគួរឱ្យទុកចិត្ត»។
លោក ជា សុធា បានបន្ថែមទៀតថា៖ «សម្រាប់ទីផ្សារហិរញ្ញវត្ថុរបស់កម្ពុជាវិញ ការទទួលស្គាល់តាមរយៈក្រុមហ៊ុនយើងនេះ បានបង្ហាញពីភាពលេចធ្លោរបស់សហគ្រាសកម្ពុជានៅលើឆាកអន្តរជាតិ ដែលជំរុញបរិយាកាសនៃការជឿទុកចិត្ត និងលើកទឹកចិត្តដល់ការវិនិយោគ និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការបន្ថែមទៀត»។
ដើម្បីជាទំនុកចិត្ត និងវឌ្ឍនភាពបន្ថែម សម្រាប់ទីផ្សារហិរញ្ញវត្ថុនៅកម្ពុជា ក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង នឹងនៅតែប្រកាន់ខ្ជាប់នូវឧត្តមភាព ស្តង់ដារខ្ពស់ និងភាពស្មោះត្រង់នៅក្នុងប្រតិបត្តិការអាជីវកម្មរបស់ខ្លួនជានិច្ច។

Ending 2024 with a successful Gala Dinner that welcomed numerous business partners from around the world to celebrate success and share the common good for the future, PPLS steps into 2025 with promising achievements. This strong start ensures that the rest of the year will be filled with honor and confidence.
On February 21, 2025, PPLS was proudly awarded the “Honesty Enterprise” in The Asia Pacific International HONESTY – BOOK OF RECORD organized by the Asia Pacific TOP Excellence Brand Committee (APC) in Kuala Lumpur, Malaysia.
These awards are a testament to PPLS’s unwavering commitment to integrity and transparency, as well as its dedication to maintaining the highest standards of honesty and integrity in all its operations.
PPLS’s director, Mr. Chea Sothea, expressed his gratitude and pride in receiving the awards, saying, “For PPLS, winning this ward not only reinforces the company’s reputation for honesty but also bolsters the confidence of our clients, assuring them of their partnership with a trusted and reliable entity.”
“For Cambodia’s financial market, such recognition highlights the growing prominence of Cambodian enterprises on the international stage, fostering an environment of trust and encouraging further investment and collaboration,” Mr. Sothea added.
As this recognition award marks a significant milestone in the company’s journey, PPLS will remain steadfast in its commitment to excellence and integrity, ensuring continued success and growth in the years to come.