កាលពីថ្ងៃទី ១៧ និង ១៨ ខែកក្កដា ឆ្នាំ ២០២៦ កន្លងទៅនេះ ក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង បានចូលរួមយ៉ាងសកម្មក្នុង «សន្និសីទអភិវឌ្ឍន៍ឧស្សាហកម្មកម្ពុជា និងពិព័រណ៍ឧស្សាហកម្ម ឆ្នាំ២០២៦» (Cambodia Industrial Development Conference and Industrial Expo 2026) ក្រោមប្រធានបទដ៏មានអត្ថន័យ “United Cambodia, United Future” ដែលបានប្រារព្ធឡើងនៅមជ្ឈមណ្ឌលពិព័រណ៍ និងសន្និបាតកោះពេជ្រ រាជធានីភ្នំពេញ។
នៅក្នុងឱកាសដ៏ពិសេសនេះ ក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង បានរៀបចំស្តង់តាំងបង្ហាញសេវាកម្មហិរញ្ញវត្ថុ និងចែករំលែកព័ត៌មានអំពីឱកាសវិនិយោគយ៉ាងសម្បូរបែប ជូនដល់ភ្ញៀវកិត្តិយស សហគ្រិន វិនិយោគិន ព្រមទាំងដៃគូអាជីវកម្មមកពីបណ្តាវិស័យផ្សេងៗ។ ការចូលរួមក្នុងព្រឹត្តិការណ៍នេះ បានផ្តល់នូវឱកាសយ៉ាងប្រពៃសម្រាប់ក្រុមហ៊ុន ក្នុងការពង្រីកបណ្តាញទំនាក់ទំនងអាជីវកម្ម ផ្លាស់ប្តូរចំណេះដឹង និងលើកកម្ពស់ការយល់ដឹងជាសាធារណៈអំពីទីផ្សារហិរញ្ញវត្ថុ និងការវិនិយោគនៅកម្ពុជា។
ក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង មានមោទនភាពយ៉ាងខ្លាំង ក្នុងការបានរួមចំណែកគាំទ្រព្រឹត្តិការណ៍លំដាប់ថ្នាក់ជាតិនេះ ដែលជាចលករយ៉ាងសំខាន់ក្នុងការជំរុញការអភិវឌ្ឍវិស័យឧស្សាហកម្ម ទាក់ទាញការវិនិយោគ និងរួមចំណែកដល់កំណើនសេដ្ឋកិច្ចរបស់ប្រទេសកម្ពុជាឱ្យកាន់តែរីកចម្រើនប្រកបដោយចីរភាព។

Home -> Company Activities -> PP Link Securities Participates in the Cambodia Industrial Development Conference and Industrial Expo 2026
• 17-07-2026
On July 17–18, 2026, PP Link Securities participated in the Cambodia Industrial Development Conference and Industrial Expo 2026 under the theme “United Cambodia, United Future”, held at Koh Pich, Phnom Penh.
As part of the event, PP Link Securities operated an exhibition booth to showcase its services and share information about investment opportunities. The booth welcomed visitors, entrepreneurs, investors, and business partners from various industries.
The event provided an excellent platform for networking, knowledge sharing, and promoting greater awareness of Cambodia’s financial and investment sectors. It also allowed the company to engage directly with participants and introduce its services to a broader audience.
PP Link Securities is proud to support initiatives that promote industrial development, investment, and economic growth, while contributing to the advancement of Cambodia’s business and financial landscape.