គេហទំព័រ -> Company Activities -> សិក្ខាសាលាស្តីពី «វិធីបង្កើនទ្រព្យជាមួយក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង» ជួយបង្កើតប្រភពចំណូលថ្មី
• 17-06-2023
សិក្ខាសាលាស្តីពី «វិធីបង្កើនទ្រព្យជាមួយក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង» ជួយបង្កើតប្រភពចំណូលថ្មី
នៅថ្ងៃទី១៧ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៣ ក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង បានរៀបចំសិក្ខាសាលាមួយស្តីពី «វិធីបង្កើនទ្រព្យជាមួយក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង» ដែលប្រព្រឹត្តទៅនៅមជ្ឈមណ្ឌលសហប្រតិបត្តិការកម្ពុជា-កូរ៉េ និងមានគោលបំណងផ្តល់ឱ្យអ្នកចូលរួមនូវចំណេះដឹង និងវិធីសាស្រ្ដជាក់ស្តែងក្នុងការវិនិយោគ ដែលពួកគាត់អាចយកទៅប្រើប្រាស់ដើម្បីបង្កើនប្រាក់ចំណូលប្រចាំខែ។
ដើម្បីសម្រេចបាននូវគោលដៅនេះ កម្មវិធីរបស់យើងមានវាគ្មិនកិត្តិយសចំនួនបីរូប។ វាគ្មិនទី១ គឺលោក ញឹម កុសល (អនុប្រធានចាត់ការទូទៅនៃក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង) ដែលបានធ្វើបទបង្ហាញលើប្រធានបទ៖ «ចំណូលអកម្ម»។ វាគ្មិនទី២ គឺលោក ឈា ឆាយហេង (ប្រធានផ្នែកប្រឹក្សាយោបល់ហិរញ្ញវត្ថុនៃក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង) ដែលមានប្រធានបទ៖ «បទពិសោធន៍ និងអត្ថប្រយោជន៍» និងវាគ្មិនទី៣ គឺលោក ជា សុធា (អភិបាលនៃក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង) ដែលបានចែករំលែកលើប្រធានបទ៖ «ការណែនាំអំពីក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង និងភាពជាដៃគូអាជីវកម្ម»។ បទបង្ហាញទាំងបីនេះ បានរួមចំណែកក្នុងការបង្ហាញពីសារៈសំខាន់នៃការបង្កើតប្រភពចំណូលអកម្មបន្ថែម និងគំនិតផ្តួចផ្តើមអាជីវកម្ម ក៏ដូចជាវិធីសាស្រ្តវិនិយោគដែលអាចធ្វើទៅបានសម្រាប់អ្នកចូលរួមទាំងអស់គ្នា។
លោក ជា សុធា ដែលជាវាគ្មិននៃប្រធានបទទីបី «ការណែនាំអំពីក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង និងភាពជាដៃគូអាជីវកម្ម» បានមានប្រសាសន៍ថា៖ «ការក្លាយជាដៃគូអាជីវកម្មរបស់យើង គឺជាឱកាសដ៏ល្អមួយ ដែលមិនតម្រូវឱ្យមានដំណើរការប្រតិបត្តិការច្រើននោះទេ។ ឆន្ទៈខ្ពស់ក្នុងការចូលរួម​ គឺជាគុណសម្បត្តិចម្បង»។
លោកបានបន្ថែមថា៖ «ក្រុមហ៊ុនមូលបត្រ ភីភី លីង ផ្តល់ជូនប្រជាជនកម្ពុជា និងជនបរទេសនូវឱកាសវិនិយោគហិរញ្ញវត្ថុទាំងក្នុងលក្ខខណ្ឌជាអតិថិជន និងជាដៃគូអាជីវកម្ម នៅក្នុងទីផ្សារវិនិយោគហិរញ្ញវត្ថុរបស់កម្ពុជា និងស្ថិតក្រោមការត្រួតពិនិត្យ និងការណែនាំរបស់និយ័តករមូលបត្រកម្ពុជា»។
ជាលទ្ធផល សិក្ខាសាលារបស់យើងទទួលបានអ្នកចាប់អារម្មណ៍ជាច្រើន និងបានចុះឈ្មោះសម្រាប់ការបណ្តុះបណ្តាលបន្ថែមជាមួយអ្នកជំនាញរបស់យើង អំពីរបៀបដែលពួកគាត់អាចចាប់ផ្តើមបង្កើតលំហូរប្រាក់ចំណូល ដែលមានហានិភ័យទាប គ្មានការចំណាយលើប្រតិបត្តិការ គ្មានការពន្យារពេលយូរក្នុងប្រតិបត្ដិការសាច់ប្រាក់ និងមិនតម្រូវឱ្យមានទីតាំងសម្រាប់ធ្វើអាជីវកម្មផ្ទាល់។
ដូច្នេះ ប្រសិនបើលោកអ្នកចង់ចុះឈ្មោះ ឬទទួលបានព័ត៌មានបន្ថែមអំពីឱកាសវិនិយោគនេះ សូមផ្ញើសារមកកាន់ទំព័រហ្វេសប៊ុកផ្លូវការរបស់យើង តាមរយៈតំណភ្ជាប់នេះ  https://web.facebook.com/PPlinksecurities ឬទូរស័ព្ទមកកាន់លេខ ០២៣ ៨៦៦ ៦២២។

Seminar on “WAY TO WEALTH WITH PP LINK SECURITIES” Helps Multiply Sources of Income
On June 17, 2023, PP Link Securities (PPLS) successfully organized a seminar on “WAY TO WEALTH WITH PP LINK SECURITIES” which was held at Cambodia-Korea Cooperation Center (CKCC). The event was purposefully designed to offer participants practical investment knowledge and tools which they could utilize to multiply their monthly income streams.
To achieve this goal, the seminar engaged with three distinguished speakers, namely Mr. Nhim Kosol (Deputy General Manager of PPLS), Mr. Chhea Chhayheng (Business Manager of PPLS), and Mr. Chea Sothea (Director of PPLS), who lively presented their respective topics on “Income Stream Diversification”, “Experience and Advantages”, and “Introduction to PPLS and Business Partnership Opportunities”. These presentation sessions jointly revealed the importance of passive income addition, business startup initiative, and investment know-how which were feasible for all participants to practice.
Mr. Chea Sothea, the presenter of “Introduction to PPLS and Business Partnership Opportunities”, said that, “Becoming our business partner is very opportunistic and requires very less operation process. A willing attitude is the main qualification needed to be started.”
“PPLS offers both Cambodian people and expats financial investment opportunities in terms of being clients or business partners, around Cambodia’s financial investment market as well as under the supervision and guideline of Securities and Exchange Regulator of Cambodia (SERC),” added Mr. Sothea.
As a result, the seminar received numerous interested persons registering to get trained with PPLS’s professionals on how they could get started and diversify their income streams with low risks, no operation costs, no delayed transactions, and no business locations required.
Shall you want to register or get more information about such investment opportunities, please inbox PPLS’s official Facebook page: PP Link Securities via the link https://web.facebook.com/PPlinksecurities or call us at 023 866 622.